Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 5. prosince 2023 a svátek má Jitka
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czPrasce


Záchranný bod TC 020.

Je sucho. Veliké sucho. Potoky vysychájí, rybníky se zelenaji. Přehrada je na půl žerdi a rybáři se marně snaží chytit nějakou jedovatou zeleno rybku. Brrrr. V lese je totální sucho podrosty jenom praskaj a houby? houby s voctem. 

Mám pro kuřáky fakt pochopení. Závislost na tom modrobelavym nikorakokouri je veliká, stačí 5 pět cigarek denně a je z Vas závislák(čka). Drogový. Znicite se zdravotně I finančně. Některý věci však mozek jebere nebere. Třeba. České Švýcarsko zase hoří. No šák je to daleko, no. O.. P

Záchranný  bod číslo TC O20 najdete uprostřed krásný přírody, uprostřed krásnýho lesa nedaleko samoty Drahovice. Je na žluté turistické stezce a také cyklostezce. Již značně omšele dřevěné posezení, trouchnivejici striška by Vas stále ještě ochránil před deštěm, kdyby tedy. Pod nohama to prasce suchem, vše vukol je v tichém lesnim komplexu natroud. I ta jedna jedle Obrovská už pouští mizu Teda smolu. Jsme uprostřed lesního ráje Tachovska. Stačíl by jeden vajgl mihne se mi hlavou když dopiju svůj šálek čaje. Můj pohled spočine na odhozene krabičce vod cigar, sou to bordelari vodhozeny vobaly vod sušenek a hle vopravdu. Vajgly. Začnu bezdeky počítat sedmnáct, osmnáct.. Jedno tenké bílé cigáro je ještě celé zlomené odhozene, devatenáct..

Pro kuřáky mám fakt pochopení. Dáte si to všechno pěkně dohromady. Tady. Tady v tom suchým krasnym lese sem přijel (y) přišel (šly)  jakási individua  kouřit  a vykouřit celou krabičku cigarek. Byly to ženské cigárka, ale možná je kouří i muži jeden aby se v ty duhový barvě vyznal. Vajgly kam se podiváš. Tenhle les protentokrát snad zachránili všichni Svati. Tedy krom Sv. Václava. Ten byl ve Starý Boleslavi. 

 

 Dne 29.09.2023:Jan Picka


14.10.2023 - 07:56:51
Onza - Uklizeno, hlásí záchranný bod TC 020! Nevěřícně hledite. Někdo to všechno uklidil, všechny vajgly vyzbíral,obaly sušenek, cigár, plechovky Pilsner vše je pryč. Zůstala JENOM příroda na cyklostezce 2220 a žluté turistické. Díky.Pro reakci na článek musíte být přihlášen

Publikování nebo šíření článků a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro