Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 14. května 2021 a svátek má Bonifác
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czVenkovské děti. Malované děti.


Stalo se mi to už několikrát

Dobrý den. Dobrý den. Dvě slova. Dvě slova, která Vás potěší. Dvě slova, která Vás povzbudí. Dvě slova, která Vám dodají naději...

Stalo se mi to už několikrát podotýkám opakovaně. A vždy žasnu,  vždycky žasnu. Dvě milá slova z dětských úst.Slovo je zhmotnela myslenka..Dobry den, celý den. Nic lepšího není, nežli když Vám někdo popřeje dobrý den.. Mějte dobrej den. Co víc si přát? Co víc si přát  když Vám dítě popřeje dobry den. Ja vím je to jenom pozdrav. DOBRÝ DEN. Dobrý..

Stalo si mi to už opakovaně  ne ve Stříbre, ale tam venku, na vsi. Tam v Otrocine, tam ve Svojšine, v Zachlumi, v Malovicich, v Cebivi... Dobry den. Dobrý den z dětských úst. Ano děti zdraví první tak jak je to učí doma, tak jak je to učí ve škole. DOBRÝ DEN. Venkovské děti, venkovské děti dovolte mi Vám poděkovat, za Vaše přání a za Váš pozdrav. Také bych Vám rád popřál Dobrý den, ale nemůžu  nemáte dobre dny. Nemůžete totiž chodit do školy. Máte zakázáno chodit do školy. Je mi to moc líto, protože škola  to je celý Váš život..Nesete to statečně  jak to jen děti můžou nést. Zasloužíte si náš obdiv. Jste naše malované děti. 

 Dne 25.04.2021:Jan Picka

Pro reakci na článek musíte být přihlšen


Publikování nebo šíření článku a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro