Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 14. května 2021 a svátek má Bonifác
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czBečva ve Stříbře. BEČVA pořád S VELKÝM otazníkem?


Je suis Bečva...www.Becva.live. Je to šest měsíců co byla kyanidem otrávena řeka. Viník se dosud nenašel! Kdo tají informace a kdo má zájem na nevysetreni jedné z největších ekologických havárií.?

Řeka Mže, která mimo jiné protéká královským městem Stříbrem jest krásná řeka  Je to řeka plná života Jest plná ryb, rybiček a všelijaké tě vodní podvodní nadvodni  no, havěti se nesluší říci. Je to život sám  Vy, kteří chodíte na ty nádherné procházky okolo řeky, však víte kam, tam dozadu za Červenou lávkou, (je opravdu krásně červená) mi jistě dáte za pravdu. Řeka Mže je však krásná i v Tachově, Svojšine.. . 

Také řeka Bečva byla krásná řeka plná života, oblíbená nejen rybáři, ale všemi milovníky té krásné říční scenérie, jak ji jen příroda sama umí vymalovat. Bylo v ní na čtyřicet tun života, desetitisíce kilogramů zdravých nádherných ryb a dalších dalších živočichů zázraků stvoření..V jeden okamžik se vše změnilo v katastrofu..Někdo, ano někdo z nás lidi, nechce se mi říci člověk vylil do tyhle rajský řeky jed.

J E D   K Y A N I D... Řeka, ryby, život sám, byl smrtelně otráven. Život sám zemřel  Bída a zoufalství člověka. Viník,viníci se do dneška nenašli! A hledal je vůbec někdo? VRAZI života řeky Bečvy si klido behaj mezi námi. Mrazivej pocit. Koho zavraždi příště ?! Vás  Nás??

S překvapením zjistíte  že i ve městě Stříbre žijí lidé  kterým není lhostejný osud přírody  Malý nenápadný plakátek umístěný na břehu řeky Mže se Stříbre Vám dodá novou naději  Lidé NEJSOU lhostejní. Nejsou lhostejní, když se kácí zdravé stromy. Když vrazi zabíjí život v řece . Když ČÍŽIP  jako šetří a šetří a nevyšetří. Když je kozel, teda bývalý ředitel chemičky, zahradníkem vogo! 

BREČÍME BEČVO !! 

Řeka Mže je krásná čistá řeka plná života. Řeka se vine lesy, údolími, loukami Tachovska  . Ale také v blízkosti velkých průmyslových podniků  Zde všude hrozí veliké nebezpečí  Zde všude hrozi že Bečva přijde do Stříbra.

Řeka Mže je krásná čistá řeka plná života. Nakonec, všichni ji pijeme. Naše Dobrá Voda Mže..

_____________________________

Je suis Bečva.. Otrava  vody v řece Bečve je proto otravou každé řeky, ale i celé naší společnosti. Dotýká se každého z nás. Nenechme  se otrávit !  JE SUIS BEČVA  ! 

Více na www.Becva.live

Dne 22.04.2021:Jan Picka


23.04.2021 - 08:17:01
georges - Viník je dávno známý...komu patří podnik v okolí???Být to jinde,viníka mají do týdne.Deza patří Agrofertu...Pro reakci na článek musíte být přihlšen


Publikování nebo šíření článku a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro