Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 3. června 2020 a svátek má Tamara
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czAkční nabídka účetních programů SoftAg
Dne 31.12.2019 v 11:00


Zdarma instalace, nastavení, úvodní proškolení a odzkoušení. EET a GDPR. Konkurenční upgrade. ...

Programátoři firmy SoftAg STŘÍBRO s.r.o. již více jak 30 let vyvíjejí počítačové programy ve formě jednotlivých samostatně fungujících modulů pro evidenci faktur, pokladny, zásob, mezd, personalistiky, dlouhodobého majetku, drobného majetku, zakázek, dopravy, PHM a údržeb, živočišné výroby, knihy jízd, objednávek, odbytu, bytového hospodářství, ... včetně zabudované elektronické evidence tržeb (EET). Nově i se zabudovaným GDPR. Uvedené programové moduly jsou zastřešené účetnictvím nebo daňovou evidencí.

I při přechodu z daňové evidence na účetnictví či zpět zůstává obsluha programů stejná, pouze v účetnictví se zadávají některé údaje navíc a navíc je vlastní modul podvojné účetnictví. Modul daňová evidence je podobný modulu pokladna v účetnictví. Programy lze používat i v počítačových sítích nad jednou společnou datovou základnou.

Je pouze na zákazníkovi, které programové moduly si vybere. Další může případně pořídit později. Vedle základních legislativních upgradů (aktualizací na platné zákony) zajišťujeme i upgrady uživatelské, tzn. že upravujeme programy na základě požadavků našich zákazníků. 

Na objednávky licencí programů SoftAg došlé do 31. prosince 2019 nabízíme zdarma instalaci na odzkoušení programů, základní nastavení programů pro vaše potřeby a úvodní zaškolení obsluhy. Teprve v případě, že vám programy budou vyhovovat, by se uzavřela licenční smlouva. Zavážete-li se smluvně k odebírání údržby (upgradů) programů na minimálně 3 roky za roční paušální cenu, obdržíte programy se slevou ve výši 50%. Používáte-li jiné zakoupené účetní programy, nabízíme konkurenční upgrade na programy SoftAg pouze za cenu paušální roční údržby

Na přelomu roku 2019/2020 navíc nabízíme podrobné kurzy obsluhy našich počítačových programů:
- EET prodej služeb/výrobků/zboží s možností evidence stavů položek - více po kliknutí ZDE,
- daňová evidence
(peněžní deník) vč. faktur, DPH a dlouhodobého majetku - více po kliknutí ZDE,
- účetnictví vč. faktur, pokladny, DPH, banky a dlouhodobého majetku - více po kliknutí ZDE,
- zpracování mezd - více po kliknutí ZDE.

Nechte si na programy udělat zdarma nezávaznou cenovou nabídku. Při předložení živnostenského listu na vedení daňové evidence/účetnictví obdržíte 80% slevu od 5ti uživatelské multilicence výše.

Popis programů najdete po kliknutí ZDE.

Ing. Josef Hrábek
SoftAg STŘÍBRO s.r.o.
nám. Svobody 219, Stříbro
Mobil: 603 852 248
E-mail: info@softag.cz

Poznámka redakce: Tento článek je placená inzerce.Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro