Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 5. března 2021 a svátek má Stela
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czBÁJEČNÁ ZIMA POD P.S.A. - online streamové koncerty z Konstantinek


Kultura v Konstantinkách nespí ani v krušné době

Konstantinky kulturní

Je tu únor a stále všude kolem nás přetrvává značně neoblíbený PSÍ čas (nezaměňovat s nejlepším přítelem člověka), který nejen kulturně založené části populace nedopřeje v podstatě nic. 

Když tedy momentálně nemohou lidé za kulturou, tak tedy pošleme kulturu za lidmi a přímo k Vám do obýváku ….. do televize, počítače či mobilu. Prožíváme opravdu báječnou zimu pod PSA a tak vymyslet název únorovému cyklu online koncertů z našeho hudebního klubu Panteon, nebylo tak těžké. Pod titulem „Báječná zima pod PSA“ najdeme sérii koncertů vysílaných každý pátek od 19:30 hodin přímým přenosem na kanálech Facebooku Kulturní Konstantinky  z Konstantinlázeňského kulturního domu kde se nachází mimo jiné MC Panteon.

A tady je prográmek:

29. 1. Ondřej Fencl Jukebox Band

Stav nouze přiměl řadu špičkových muzikantů k neobvyklým a netušeným krokům. V našem případě by se za normálních okolností nestalo, aby k nám přijela partička, sportovní terminologií řečeno, „prvoligových muzikantů“ hrát na přání. A to se právě děje hned u prvního koncertu. No posuďte sami při pohledu, kde muzikanti třeba hrají v uskupeních: BSP, Kamil Střihavka, Vltava, Monkye Business, Petr Kolář, Luboš Pospíšil, Oskar Petr Band, třeba i se slavným E. Morriconem a dokonce přijede pětinásobný mistr Velké Británie ve hře na skotskou harfu!! Je tedy opravdu na co se těšit. Navíc repertoár si z větší části budou skládat sami diváci po dobu vysílání…..

5. 2. Mrtvej brouk – The Beatles revival Praha

Muzikant na roztrhání O.Fencl přijede i začátkem února a to do Konstantinek premiérově se svou další kapelou. Z názvu je jasné, že tentokrát oprášíme největší, ale i zapomenuté věci nejlegendárnější kapely všech dob. Beatles revival Mrtvej brouk založili v roce 1999 tehdejší studenti hudební školy v pražském Bráníku. Kapela pod vedením známého hudebníka Ondřeje Fencla od té doby věrně prezentuje písně nesmrtelných liverpoolských „Brouků“ ze všech etap jejich existence. Nejedná se o sterilní nápodobu včetně účesů, pohybů a spodního prádla. Na Mrtvém brouku bývá oceňováno, že působí na pódiu živě, samozřejmě při zachování zásadních atributů písní Beatles.  K tomu snad není potřeba cokoliv dodat…. bude to prostě boží zážitek.

12. 2. So Fine & Ged Maloney

Před několika týdny se rodák z Nového Zélandu Ged Maloney vrátil na trvalo do Čech ze svého druhého domova, kde lidsky a hudebně vyrůstal (Liverpool). A tak za řádění virového pobláznění se snaží restartovat svojí českou hudební stopu. Na Vánoce bychom jej měli přivítat v Konstantinkách naživo a všichni věříme, že to bude i s potřebnou energií diváků přímo v klubu. Tento koncert můžeme brát jako takovou ochutnávku a pozvánku na ten vánoční.

19. 2. Lucie revival Praha

V Konstantinkách doslova a do písmene profláknutý revival legendární rockové Lucie přiveze kdo jiný než Ondřej Fencl. A třeba za bicí soupravou bude sedět bubeník, který hraje v Kollerbandu s Davidem Kollerem, a dokonce i dvě tour s originálem Lucie odehrál.

26. 2. Cocoman a speciální host Elly Z & DJ SelectorBoldrik

Tečku za lockdownovou sérií streamových koncertů v konstantinolázeňském klubu Panteon vyšvihne držitel významného ocenění Anděl udělovaného Hudební akademií ČR Adam Lanči alias Cocoman. Český přední interpret stylu reggae, zpěvák, producent, písničkář tentokrát přijede s projektem, kde vystupuje s DJ – Selector Boldrikem. Speciálním hostem bude skvělá zpěvačka, tanečnice a choreografka Elly Zoubková. Tak to bude opravdu skvělá jíííízdáááááá

VIDEO POZVÁNKA https://www.facebook.com/247311295306027/videos/459997021694709

 

Dne 09.02.2021:Karel Týzl

Pro reakci na článek musíte být přihlášen

Publikování nebo šíření článků a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro