Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 1. listopadu 2020 a svátek má Felix
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czPoděkování mladým voličům


skoro 40% je na krajské volby výborný výsledek.Nepotvrdily se prognózy o apatii lidí k dění okolo nás.Chtěl bych tímto poděkovat všem mladým voličům v našem regionu, kteří do toho šli.

Je dobře, že i mladí lidé, kteří jsou nedílnou součástí naší společnosti a na které současná populigarnitura jaksi zapomíná,preferujíce svoji seniorskou voličskou základnu, se zapojili do výsledků krajských voleb. Že právě nezvítězila ta Vaše strana, to vůbec nevadí. Víte, každý z demokraticky smýšlejících občanů má právě jeden jediný a jedinečný svůj hlas. A vězte, že právě Váš hlas byl a Je v této složité době důležitý. Doba je velmi složitá, protože svět jako globum je  velmi propojený,nejen coronavirem ale i jinými skrytými viry, jež sebou nesou na vlnách nenávisti,rasismu nacionalismu a jiných ismů třeba právě sociální sítě. A čím více na síti sedíte ,tím více Vás ovlivňuje. Ovlivňují Vás  ty ohromující  FAKE , které cíleně vymýšlí a vypouští celé armády  jakýchsi zpravodajců. Sítě Vám  mladejm berou ovšem to nejcennějšíí co máte.VÁŠ ČAS.

Teď se budou opět zavírat školy, Vaše školy, místo Vašeho vzdělání a přípravy pro život. Místo Vašeho setkávání nejen s kantory a paní učitelkou, ale i s kamarády. Víte že celoživotní přátelství vznikají často právě ve škole? Nakonec Vám zakážou i zpívat..Právo na vzdělání je zakotveno v ústavě České republiky. Ne každý má doma 4 počítače, milion lidí žije v ČR na hranici chudoby..

A proč tohle všechno?  Protože tohle je jednoduché primitivní řešení ochrany šíření víru. Protože ta ostatní, ta složitější selhala, protože tuhle zdravotní krizi mají řídit odborníci ,epidemiologové a ne píár partička. 

Píšu to tady proto, abyste věděli, že pro mnoho z nás starších spoluobčanů jste právě Vy mladí pro nás Ti nejdůležitější , myslíme na Vás, nejste ztracená koronavirová generace, jste naše budoucnost, nebojte zvládnete TO !

Děkuji Vám všem ještě jednou za Vaši účast v krajských a senátních volbách a přeju Vám hezké podzimní dny a panu učiteli s láskou...Dne 03.10.2020:Jan Picka

Pro reakci na článek musíte být přihlšen


Publikování nebo šíření článku a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro