Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 7. dubna 2020 a svátek má Heřman / Hermína
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czStříbro 775 599 567 = 8 - 12 h. Tachov 724 090 060 = 8 - 15h


NÁKUP PRO SENIORY A DOVOZ PRO 65plus, nemocné, ZAVOLEJTE na uvedená telefonní čísla

Skvělá služba pro seniory 65 a starší a také nemocné, špatně pohyblivé  osamělé  Nestyďte se a zavolejte na uvedená telefonní čísla. 

Největší  Vaší ochranou je to, ze nepujdete osobně nakupovat. Připravte si seznam potravin nejlépe na tři dny a nadiktujte do telefonu. Potraviny Vám budou doručeny dorucovatelem z řad dobrovolníků  s ochrannými pomůckami.

Myjte si prosím ruce stačí obyčejné mýdlo 20 sekund, po každém návratu z prodejny, pokud už musíte osobně  Nebezpečné jsou i peníze, plaťte pokud muzete platební kartou. Svůj mobil nikomu nepujcujte. .

Důležitý je pobyt venku tzv. zdravotní prochazka s rouškou která ovšem není o setkání se  ale o pobytu na čerstvém vzduchu. Choďte pokud můžete.  Pokud se s někým setkate udržujte prosím odstup alespoň 2 metry.

Pro léky k doktorům nechoďte osobně. Prostředí čekáren, ambulanci a nemocnic je obecně velmi rizikové a bez respirátoru a brýlí a rukavic jste opravdu ohrožení nákazou. Zavolejte svému praktickému lékaři nebo specialistovi a on Vám pošle recept kódu na Vas mobil. Bohužel samotné prostředí lékárny je také velmi rizikové. Doporučuje se všechny dostupné ochranné pomůcky vč. Brýlí a plastových rukavic. Hrdinové lékárníci, ale jich se nebojte. 

Pokud máte podezření a nespecifikované potíže tzn dušnost, horečku, suchý kašel volejte svého praktického lékaře telefonicky. Můžete také využít  systémový telefon 1212  kde Vám bude doporučen další postup. 

Milí senioři držte se, neprejidejte se, stridmost je důležitá, chovejte se zodpovědně a vše dobře dopadne. Hezký den. 

 Dne 23.03.2020:Jan Picka

Pro reakci na článek musíte být přihlšen


Publikování nebo šíření článku a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro